Drobna fantazja z klasą

Piccola - Naturo - Logo - Fantazja


Kostki o nieograniczonych możliwościach w układaniu. Ciekawy wzór o kształcie niewielkich trapezów o różnych wariantach pozwala na stworzenie idealnej kompozycji, nadając nawierzchni niepowtarzalny urok.
Poszukiwacze nieszablonowych rozwiązań z pewnością docenią potencjał, jaki drzemie w tych niepozornych czworokątach. Ta kostka dobrze prezentuje się na małych powierzchniach, wąskich alejkach i krętych ścieżkach ogrodowych. Dzięki kształtowi nawiązującemu do naturalnych kostek granitowych, i jest często wykorzystywana jako element wykończeniowy różnego rodzaju kostek brukowych oraz może być łączona z innymi rodzajami kostek. To gratka dla amatorów skomplikowanych dekorów, łuków, kół czy okręgów.
Elementy o różnej długości i skośnych bokach pozwalają tworzyć nawierzchnie bez konieczności docinania kostek. Daje to również możliwość łączenia geometrycznego różnych kolorów oraz skomplikawanych wzorów.
Zastosowanie - chodniki, tarasy, alejki.

Kolorystyka
Kolor mix lub melanż (w zależności od nazwy producenta) nierównomiernie zabarwiona powierzchnia wnosi w aranżowaną przestrzeń niepowtarzalny styl oraz urok.
Szlachetna płukana powierzchnia, praktyczny zestaw kamieni oraz ciekawe barwy zwiększają możliwości aranżacyjne w zakresie wzorów ułożeń i kompozycji.
Retro - postarzane kostki w retro klimacie doskonale podkreśli stylistykę zabytkowych obiektów, ale równie dobrze przełamie nowoczesne aranżacje


text text tekst text