Geometryczne piękno

Akropol - nobla - bruk śląski - trend- pavimo


Kostka składa się z siedmiu elementów dzięki który mamy mnóstwo możliwości aranżacyjnych w zakresie wzorów ułożeń i kompozycji. Urzeka swoim gustownym charakterem. Pięknie ukształtowane, lekko pofalowane lico kostki i szeroka nieregularna siatka spoin stanowią o wyjątkowym podobieństwie do kostek naturalnych.
Dzięki zróżnicowanym, a przy tym pasującym do siebie rozmiarom pozwalają na tworzenie wielu skomplikowanych układów. Bogata oferta kolorystyczna pomaga w tworzeniu ciekawych kompozycji, które wpiszą się tak w klasyczne, jak i nowoczesne otoczenie.
Elementy o różnej długości pozwalaja tworzyć nawierzchnie bez konieczności docinania kostek. Daje to również możliwość łączenia geometrycznego różnych kolorów oraz skomplikawanych wzorów.
Zastosowanie - chodniki, tarasy jak i pod ruch samochodowy.

Kolorystyka
Kolor mix lub melanż (w zależności od nazwy producenta) nierównomiernie zabarwiona powierzchnia wnosi w aranżowaną przestrzeń niepowtarzalny styl.
Szlachetna płukana powierzchnia, praktyczny zestaw kamieni oraz ciekawe barwy zwiększają możliwości aranżacyjne w zakresie wzorów ułożeń i kompozycji.


text text text